İade ve Teslimat Şartları

6502 sayılı yasa uyarınca tüketici olan müşterilerimiz www.otosampuani.com dan almış olduğu ürünleri malın teslim alınma tarihinden itibaren 14 (ONDÖRT) gün içinde, aşağıdaki şartlar dahilinde iade etme veya başka bir ürünle değiştirme hakkına sahiptirler. Yasal süreyi aşan bildirimlerde, 6502 sayılı yasa hükmünde olmayan müşterilerimizde ve niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünlerde iade kabul edilmemektedir.
İade işlemi için;
a) İade işlemi yapacak olan müşteri, kendisine teslimat yapan lojistik firması yoluyla ürünü aşağıda belirtilen iade adresine gönderir. İade işlemlerinde müşteri kargo ücreti ödemez.
b) Müşteri, lojistik firmasından aldığı kargo takip numarasını 0232 210 34 34 numaralı müşteri hizmetlerine bildirir veya info@sabuncuoglu.com.tr mail adresine gönderir.
c) Ürün faturası ile birlikte gönderilmelidir. İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün fiyatı + KDV olarak) düzenlenmelidir.
d) Ürün orjinal ambalajı veya kutusuyla birlikte gönderilmelidir.
e) Ürün herhangi bir şekilde hasar görmemiş, eksiltilmemiş veya farklı bir madde ile karıştırılmamış olmalıdır.
f) Yukarıdaki ve 6502 sayılı yasa uyarınca belirlenen diğer şartları karşılayan bir iade işlemi sonucunda onaylanan işlem için sistemdeki telefon numaranızdan yetkililer geri ödeme için sizinle irtibata geçerler.
İade Adresi: İTOB Organize Sanayi Bölgesi 10014 Sokak No: 28 Menderes / İZMİR / TÜRKİYE

TESLİM POLİTİKASI :
Sitemizde bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç üç 3 iş gününde anlaşmalı lojistik firmalarımız ile kargoya verilir.İlgili lojistik firması ,Ege bölgesinde bulunan tüm iller ile İstanbul, Ankara , Kocaeli, Bursa teslimatları bir 1 ila yedi 7 iş günü içerisinde, yukarıda belirtilen bölge ve diğer iller haricindeki, bölge ve Anadolu illerine ise bir 1 ila onbeşgün 15 gün içerisinde ürün teslimi yapılır.
(NOT: Lojistik Firmaları ile çalışmamız nedeni ile teslimat süreleri Lojistik Firmasından kaynaklanan olası gecikmeler ihtimali düşünülerek yazılmıştır. Sevkiyat Genellikle bu sürelerin maksimun kısmından daha kısa sürmektedir.)
( NOT 2 : Endüstriyel ürünlerimizde stok seviyenizi iş bu teslimat politikamıza göre şekillendirmeniz, yeni siparişlerinizi bu politikaya göre belirlemeniz yararınıza olacaktır. )
İPTAL PROSEDÜRÜ:
Almış olduğunuz ürünü iptal etmek istemeniz halinde, siparişiniz kargoya verilmedi ise 0232 210 34 34 Nolu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya info@sabuncuoglu.com.tr adresine mail göndererek aynı iş gününde siparişinizi iptal etmeniz mümkündür. Bu durumda ödemiş olduğunuz ücretin kartınıza iadesi gerçekleştirilebilir.
Ertesi iş gününde iptal etmek istemeniz halinde, yine ürününüz kargoya verilmedi ise,ödemiş olduğunuz ücret bildireceğiniz hesap numarasına iade edilebilir.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
TEL: 0232 210 34 34
MAİL: info@sabuncuoglu.com.tr